VILLA ARKODES


Villa Arkodes mieści się przy ulicy Gwieździstej. I właśnie ta lokalizacja nasunęła nam pomysł, aby powiązać nazwę Villi z nazwą gwiazdy bądź gwiazdozbioru. W starogreckim ARKOUDES znaczy NIEDŹWIEDŹ i tak też w tym języku nazwano gwiazdozbiór Wielkiej i Małej Niedźwiedzicy. W dodatku w okresie letnim, owy gwiazdozbiór znajduje się dokładnie nad nasza Villą. Fonetycznie ARKOUDES to ARKODES, pozostaliśmy więc przy tej formie.

Kiedy zauważyliśmy, że ARKODES zawiera w sobie pierwsze litery imion wszystkich członków naszej rodziny, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru nazwy dla Villi.

Mamy nadzieję, że również Państwu przypadnie do gustu ta nazwa i VILLA ARKODES będzie się kojarzyła z miłymi chwilami, relaksem i odpoczynkiem.

W tym roku otrzymalismy nagrode KAYAK!

Villa Arkodes

Villa Arkodes oferuje swoim gościom komfortowe apartamenty, typu studio, w zależności od ich konfiguracji, dla 1,2,3 lub 4 osób.

Kontakt

Dojazd do nas: Z Dworzec Glowny: autobus nr 186 Gorki Wschodnie - do przystanku Jodowa (ok.20m od Villi), lub 112 Gorki Zachodnie - do Sobieszewo Most (ok.500m do Villi).
Oferujemy transport z/na lotnisko Gdansk (dodatkowo platny w cenie 150zl- do 4 os.)

  • ADRES

    Villa Arkodes, Gwiaździsta 2, 80-680 Gdańsk

  • TELEFON

    PL: +48608648463 lub NOR: +4796855410

  • EMAIL

    kontakt@villaarkodes.com